684045

Заступник міністра економічного розвитку та торгівлі Юлія Клименко розповіла більше про побиття її та сина з чоловіком на парковці у Переяславі-Хмельницькому.

У коментарях під дописом про цей інцидент Клименко поскаржилась, що поки їх били, то жоден з перехожих, які бачили те, що відбувалося, не підійшли і не заступитись чи навіть розібратись, що відбувається.

"З "безпредєлом" треба щось робити як силами держави, так і громадянського суспільства. Бо, поки нас лупцювали, жодна людина не підійшла спитати що сталося, а просто споглядали на відстані((( оця толерантність до насилля і є найстрашніше", — написала чиновниця.

Сюр ще полягає в тому, що я зам міністра, що відповідає за туризм та категоризацію готелів, відчула всю гостинність туристичної галузі, так би мовити, на своїй шкурі,
— додала Клименко.

Заступниця міністра пояснила, що написала цей пост, щоб звернути увагу на зростаюче насилля, безкарність та необхідність швидкого реформування правоохоронних органів, судів.

"Бо без цього не буде економічного розвитку та інвестицій. Ми повинні навести лад в своєму домі, бо інакше в гості ніхто не прийде, всі будуть боятися", — зазначила вона.