Заступник голови апеляційного суду Львівської області відмовився пройти поліграф. Громадськість Львова навідалася до заступника голови Апеляційного суду Львівської області Богдана Гриновця під час прийому громадян, передає Корупція.Інфо 

Активісти прийшли не з порожніми руками: в подарунок принесли копію картини нідерландського художника Герарда Давида «Суд Камбіса.

Здирання шкіри з продажного судді». Однак суддя в різкій формі відмовився приймати такий подарунок. – У мене сьогодні не день народження, – заявив він. Отож, мабуть, у день народження подарунки він приймає. 

Також, активіст Роман Верхоляк надав Богданові Гриновцю письмове звернення від громадян, щодо проходження суддею процедури на поліграфі. Громадкість хотіла почути від судді правдиві відповіді на питання, чи чинив він тиск на своїх 
колег, аби ті виносили неправомірні рішення, чи виносив сам так рішення і чи брав хабарі після революції гідності. 

Проте, заявивши, що ніколи ні на кого не тиснув і хабарів не брав, проходити поліграф категорично відмовився. 

Понад те, на прийом громадян суддя Гриновець запізнився на годину. Громадяни мусили чекати на чиновника в коридорі. Сам він пояснив своє запізнення тим, що не знав коли у нього час прийому і спокійнісінько проводив службову нараду. 

На запитання як Ви виконуєте свої обов’язки навіть не володіючи інформаціює про час прийому громадян Богдан Гриновець знизив плечима так і не надавши відповідь на запитання. 

Варто зазначити, що прийом громадян Б. Гриновцем відбувається лише один раз на місяць, кожної третьої середи протягом двох годин з 10:00 до 12:00 год. згідно із інформації на сайті «Судова влада України» та інформаційного листа на стенді оголошень в холі суду.

8MglHCA5OhA