Син першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Геннадія Пліса володіє квартирою в Києві, яка була куплена за 16 грн.

Геннадій Пліс купив квартиру в Києві синові за 16 грн. Така інформація зазначена в електронній декларації чиновника на сайті Національного агентства з протидії корупції, передає Корупція Інфо

В розділі "Нерухоме майно" Пліс написав, що володіє земельною ділянкою в селі Білогородка під Києвом вартістю 2 тис. грн. На цій ділянці стоїть його будинок площею 228 квадратів і вартістю 889 тис. грн.

Найбільш цікавий актив – квартира сина в Києві площею 90 квадратних метрів, куплена в 2009 році. Її вартість на момент придбання становила 16 грн.Геннадій Пліс прокоментував дану інформацію. “У 2010 році наша сім'я дійсно приватизувала квартиру. І як би абсурдно це не звучало, її офіційна вартість, згідно з Свідоцтвом на право власності, на той час становила 16 гривень 25 коп. Квартира оформлена в той час на неповнолітнього сина. Угода документально підтверджена", – повідомив він.

Що стосується рухомого майна, то Пліс володіє двома мотоциклами КТМ, вартістю 140 тис. грн і 60 тис. грн.

У пункті "Джерела доходу" за 2015 рік він вказав свою зарплату в розмірі 154 тис. грн, матеріальну допомогу у розмірі 23 тис. грн та кошти від відчуження цінних паперів у розмірі 494 тис. грн. Доходи сина в декларації не вказані. Також у сина згідно декларації немає заощаджень.

Нагадуємо, 30 жовтня в Україні завершився перший етап подання електронних декларацій 2016 року для тих суб'єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище.