Poroshenko

Першим заступником мера Слов'янська і одночасно радником губернатора Донецької області став 22-річний Ярослав Секірож, йдеться в сюжеті програми "Гроші", передає Корупція.інфо

"Кар'єра, як у справжнього "донецького": у 17 років починав вантажником, в 21 рік – заступник гендиректора машзаводу. Одночасно навчався у Харківському університеті. Ярослав – любитель швейцарських годинників, автомобілів люкс-класу і хлопець з президентськими амбіціями", – йдеться у сюжеті.

До призначення в органи влади Секірож значився президентом "Союзу молоді Донбасу", а членом Молодіжної ради при Кабміні його зробив прем'єр-міністр Микола Азаров в 2012 році.Тоді ж Ярослав їздив по містах Донбасу і організовував круглі столи на захист російської мови.

"Гроші" знайшли людей, знайомих з донецьким мажором. Вони розповіли, що він приїжджав в кав'ярню на "Крайслері", завжди був в оточенні охоронців, весь час козиряв зв'язками, погрожував податковими перевірками, а під час Майдану переконував, що Янукович введе військовий стан і всіх розжене. Після захоплення в квітні 2014 року Донецької ОДА він позував на тлі сепаратистів.