10761f87f6c9643de92c8ff46a1c3c851439475376

У терористичній «Луганській народній республіці» заступниця так званого «народного мера» Антоніна Кузьменко вже більше року, спокійно отримує в Україні пенсію по інвалідності.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі повідомив журналіст Денис Казанський, передає Корупція.Інфо.

За словами журналіста, з першого серпня 2014-го року, Кузьменко оформила собі в Україні пенсію по інвалідності, розмір якої – 4709,65 грн. Сепаратистка по цей день отримує кошти в Сєвєродонецьку на картку «Укргазбанку».

«За період каральної операції українські фашисти вже встигли перерахувати на на рахунок видного діяча ЛНР 60000 кривавих гривень. У цей час самі фашисти гостро потребували екіпіровці, продуктах і боєприпасах, але зволіли допомогти матеріально підсобниць терористів. Жахаюча блокада Луганська триває. Звірства хунти НЕ піддаються опису»,- написав Казанський.

Нагадаємо, терористи самопроголошеної «Донецької народної республіки» почали евакуювати сім’ї з тимчасово окупованих територій коментуючи такі дії наявністю у керівництва збройних бандформувань інформації, про те, що військовослужбовці Збройних сил України готують наступ на терористичну республіку.