Червоноградський міський суд засудив 33-річного місцевого мешканця до 200 годин громадських робіт за необережне тяжке тілесне ушкодження.

Як повідомили в міліції, у липні цього року обвинувачений побачив як чоловік, котрий перебував у стані алкогольного сп’яніння, ображав свою дружину. Свідок сімейної сварки вирішив заступитись за жінку. Під час конфлікту він вдарив кулаком в обличчя її кривдника.

Чоловік втратив свідомість та впав, вдарившись головою об землю. Потерпілий отримав відкриту черепно-мозкову травму, забій головного мозку та крововилив на обличчі. Згідно з висновком експерта, отримані ним травми відносяться до тяжких тілесних ушкоджень.

За цим фактом працівники слідчого відділення Червоноградського міського відділу міліції відкрили кримінальне провадження за ст.128 КК України (необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження).

Під час досудового розслідування потерпілий та підозрюваний уклали угоду про примирення.
Враховуючи це, Червоноградський міський суд визнав чоловіка винним у вчиненні злочину передбаченого за ст.128 КК України за якою призначив йому узгоджене сторонами угоди про примирення покарання – 200 годин громадських робіт.

 

Джерело: 20 хвилин