Матіос намагається відновитися для того, щоб “відмазатися” від кримінальних проваджень.

Колишній військовий прокурор Анатолій Матіос намагається відновитися на посаді через суд. Про це в середу, 13 листопада, написав український журналіст Василь Крутчак на своїй сторінці в Faсebook.

За словами журналіста, Матіос намагається відновитися для того, щоб “відмазатися” від кримінальних проваджень. “Толік намагається через суд поновитися на посаді. З моїх джерел мені відомо, що Толік таким чином намагається відмазатися від кримінальних проваджень, які йому світять”, – написав журналіст.

Нагадаємо, Матіос обіймав посаду головного військового прокурора з серпня 2014 року. На початку вересня новий генеральний прокурор Руслан Рябошапка звільнив Матіоса, а військову прокуратуру назвав непотрібною. За генпрокурора Матіос був виключений зі списків особового складу Генеральної прокуратури і направлений в розпорядження Міністерства оборони України для вирішення питання про подальше проходження військової служби.

В кінці жовтня Матіоса звільнили з військової служби, а пізніше його помітили в аеропорту “Жуляни”.

В кінці серпня 2019 року Київський апеляційний суд визнав незаконною постанову про закриття кримінальної справи за фактом вимагання 1 мільйона доларів головним військовим прокурором Анатолієм Матіосом та його заступником Дмитром Борзих у сім’ї екс-податківця Станіслава Денисюка. На початку жовтня 2019 року голова ДБР Роман Труба підтвердив, що розслідування у справах Матіоса тривають.