На окупованому Донбасі вдалося ідентифікувати 22 незаконні в'язниці, у яких люди постраждали від насильства, передає Корупція.Інфо

Популярне: Без цього він помре: ЗМІ показали, що носить під піджаком Петро Порошенко і це не бронежилет

"Сексуальне насильство є лише частиною гендерно зумовленого. Серед форм, які проявлялися у незаконних місцях несвободи, ми виділили, по-перше, загальний вміст чоловіків і жінок протягом довгого періоду часу в одному приміщенні. Ці чоловіки і жінки були представниками різних сторін конфлікту. Не було враховано умов жіночої гігієни. Жінки і чоловіки містилися у антисанітарних умовах. Також однією з форм насильства було примус військовослужбовців переодягатися у жіночий одяг і примус до виконання обов'язків танцювати і пропонувати певні послуги", – повідомила вона.

Особливу жорстокість терористи проявляли до представників ЛГБТ, йдеться у дослідженні.

"З нами сидів гомосексуаліст. Вони його прийняли як корректировщика. Йому не давали спати, не давали їсти, били. Коли його привели, прибіг один охоронець, засунув йому віник в задній прохід. Після цього чоловік три дні не ходив, стікав кров'ю", – наводять цитату колишнього в'язня терористів у дослідженні правозахисники.