Шанувальники скандальної української співачки Ані Лорак зауважили зміни в її фігурі, що наштовхнуло на думку про її вагітність.

Тим більше, що останнім часом з'явилися чутки про новий роман Лорак.

Своє фото, на якому нібито видно округлий животик, сама Лорак ніяк не коментувала. Вона лише писала неоднозначні пости, в яких натякала на зміни в особистому житті.

Однак з недавнього часу Ані Лорак повністю зникла з соціальних мереж. За останній тиждень в її Instagram-акаунті не з'явилося жодної нової публікації. Співачка також перестала викладати «Сторіз», хоча раніше любила демонструвати фанатам закулісне життя і просто домашні будні.

Багато фанатів навіть не сумніваються, що Ані Лорак скоро стане мамою вдруге. А нові фото не публікує, щоб не видати своє цікаве положення. Вони вже почали вітати зірку.

Як насправді йдуть справи в житті співачки і чому вона різко припинила вести Instagram, розповість тільки вона сама. Але, вочевидь, зараз їй не до цього.

Відзначимо, останні кілька місяців в Мережі обговорювали стосунки відомої співачки Ані Лорак з Сергієм Лазарєвим. Приводом для такого припущення послужили спільні фотографії і відео, виходи в світ і багаторічна дружба. Однак днями трапилося непередбачене: Лорак опублікувала сітлину з молодим бойфрендом Єгором.