Керівництво СІЗО вимагала гроші від укладених, передає Корупція.Інфо

У Дніпрі співробітники управління захисту економіки спільно з прокуратурою і поліцією викрили безліч фактів хабарництва одного з заступників голови "Дніпровської установи виконання покарань-4" і заступника начальника відділу цієї установи.

Підполковник і майор внутрішньої служби були затримані в момент отримання чергового хабара, а поліцейські розкрили злочинну схему, організовану керівниками СІЗО, повідомили в прес-службі Нацполіції.

Офіцери систематично вимагали та отримували неправомірну вигоду від засуджених. Для отримання грошей вони придумали і розробили цілу систему конспіративних заходів.

Гроші, зокрема, вони вимагали за вирішення питань умовно-дострокового звільнення ув'язнених, які відбувають терміни ув'язнення в цій установі, а також за відстрочку або переведення в інший заклад.

6 липня керівники СІЗО було затримано в момент отримання хабара, коли на їх вимогу було перераховано 10 і 20 тисяч гривень, після чого вони зняли готівку.

В ході проведення слідчо-оперативних дій було задокументовано безліч фактів хабарництва. Крім того, були відзначені і факти протиправної діяльності, відповідальність за які передбачена кількома статтями Кримінального кодексу.

Нагадаємо, раніше в Миколаївській області при отриманні хабара в розмірі 40 тисяч гривень впіймали чиновника "Укртрансбезпеки". Також недавно на вимаганні погорів заступник начальника Черновицького прикордонного загону – начальник відділу забезпечення Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

Популярне: "Обурює асоціація з Інтером": Як та з ким живе легенда українського телебачення,  Світлана Леонтьєва

Крім того, прокурори спільно зі співробітниками Служби безпеки України затримали начальника управління Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України, заступника начальника цього ж управління та пособника, які вимагали і отримали хабарі на суму майже 200 тис. грн.