торнадо

На Луганщині, в селі Заайдарівка, правоохоронці затримали бійця роти «Торнадо», який жорстоко катував свою співмешканку.

Про це повідомили у прес-службі керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля. Новину читачам передає Корупція.Інфо

«В селі Заайдарівка Новопсковського району (Луганська область) правоохоронці затримали 44-річного молодшого сержанта міліції, котрому інкримінують жорстокі побої, знущання та катування своєї співмешканки. Міліціонер є місцевим мешканцем і служить у роті «Торнадо», – зазначив Москаль.

Як стало відомо, затриманий військовий зачинив свою співмешканку в її ж будинку і ще із минулої середи й аж до неділі жорстоко знущався з неї.

Наразі жінку госпіталізували. Медики діагностували в неї струс мозку, сліди численних побоїв по всьому тілу та кваліфікували їх як тяжкі тілесні ушкодження, інші травми.

«Затриманий знущався з жінки якраз у ті дні, коли на Луганщину приїхали два заступники міністрів та бригада МВС, які розбирають попередні злочини «Торнадо». Про те, чим насправді займався цей підрозділ на передовій, добре знають місцеві мешканці, зараз до цього силового підрозділу привернута увага громадськості всієї України. Однак це не зупинило злочинця, і списати його дії на боротьбу з якоюсь «контрабандою» вже не вдасться», – додав глава Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

Крім того, під час обшуку в помешканні бійця правоохоронці виявили бойову гранату, 50 кущів коноплі, гілки опійного маку, які він вирощував на своїй присадибній ділянці.

Проти затриманого відкрито кримінальне провадження.