news_20151024_092649_1445668009

Державна прикордонна служба України у співпраці з угорськими колегами, СБУ та МВС виявила на Закарпатті дельтаплан, який переправляв через українсько-угорський кордон контрабандні цигарки.

Про це повідомляє depo.ua із посиланням на прес-службу ДПС, передає Корупція.Інфо."Політ літального апарату зафіксував прикордонний наряд Чопського загону. Відразу для проведення оперативно-розшукових заходів були задіяні додаткові прикордонні наряди і мобільні групи, були поінформували правоохоронці Угорщини. Пошук дельтаплана почався з обох боків кордону. Згодом співробітники Держприкордонслужби виявили невідомий апарат за допомогою тепловізорних пристроїв в районі с.Велика Добронь", – йдеться в повідомленні.

Разом з дельтапланом виявлені 12 ящиків сигарет LM та Kompliment, легковий автомобіль Audi Q7 угорської реєстрації та затримано 3 чоловіків (два громадянини України та громадянин Угорщини). Одномісний мотодельтаплан був обладнаний засобами навігації і, за попередніми даними, належить правопорушникам з Угорщини.