Порошенко з дружиною (і кандидатом від “Євросолідарності”на Київраду) приїхав голосувати на свою виборчу дільницю. Як завжди йому будували колону для зустрічі, але трохи промахнулися, – пише “Клименко-Тайм”.

Радує вже те, що в цьому році немає порохоботів-міньйонів, нападників на неугодних журналістів. Нагадаємо, в минулому році на цьому ж місці на нашого Павла Кухарчина напав депутат Київради фракції “Солідарність” і колишній в.о. директора комунального підприємства “Київблагоустрій” Андрій Андрєєв. Він імітував якісь побої і заявляв, що Паша на нього напав. Щоб не дати йому пройти на виборчу дільницю. В результаті сміялася над ним навіть присутня поліція.

Ну а зараз … Зараз Порошенко просто мало кому цікавий. А Андрєєв зайнятий – він йде до Київради від Пальчевського 🤦♂️ – жартує Клименко тайм.

В свою чергу, на випад Порохоботів, у керівництві МВС заявили, що опитування Володимира Зеленського не порушує законів України.

Тему прокоментував особисто міністр внутрішніх справ Арсен Аваков:

“Опитування поза виборчою дільницею – не порушує закон України, оскільки не ідентифікує особу, так як це потрібно в бюлетені, не розкриває персональних даних. Крім того, громадяни за бажанням можуть брати або не брати участь в опитуваннях, це не є обов’язковим”.

Це реакція Авакова на заклики викликати правоохоронців і документувати “злочин”, яким оточення Порошенко вважає опитування. Зокрема, такі посили публічно давав екс-секретар РНБО Турчинов, який долучився до “Євросолідарності”. Частиною людей ці заклики міньйонів гетьмана були сприйняті всерйоз. Тим часом, хоч до самого опитуванням і багато питань, АЛЕ юридично воно дійсно нічого не порушує.

Правоохоронцям, тим не менш, вже почали скаржитися на проведення опитування Зеленського. За словами глави нацполіціі Ігоря Клименка, заяви зареєстровані в Києві та Волинської області. У столиці на Подолі була перевернута одну з урн разом з листочками для опитування. Мабуть, мала місце бійка.

Також, стало відомо, що управління Нацполіціі в Київській області затримало вже 2 автобуси з жителями Луганської області, яких привезли для участі в «каруселі» за кандидатку Баласинович в Василькові. Гастролери затримані – пише депутат від слуги Дубінський.

Згодом, Дубінський зазначив.

Васильків. Чергове затримання «карусельників» за Баласинович. Васильківська поліція виявила у одного з гастролерів наркотики.

Нагадаємо, Наталія Баласинович скандальна голова Васильківської райради. Жінка балотувалася до Верховної Ради за списками партії Порошенка під номером 30. Проте напередодні виборів її виключили з партії у зв’язку зі скандалом у якому фігурувала Баласинович.