Головні новини України
Подобається

Затверджено перелік непідконтрольних Україні населених пунктів

14/11/2014     Автор: Яна Романська
Затверджено перелік непідконтрольних Україні населених пунктів

Кабінет міністрів України затвердив перелік непідконтрольних українській владі населених пунктів у Донецькій та Луганській областях.

Відповідне розпорядження підписано 7 листопада та опубліковано сьогодні на сайті уряду.

Список населених пунктів у Донецькій області: Донецьк, Докучаєвськ, Горлівка, Єнакієве (крім Вуглегірська), Жданівка, Кіровське, Макіївка, Сніжне, Торез, Харцизьк (в тому числі і Зугрес), Шахтарськ, Ясинувата, і населені пункти Амвросіївського району; Новоазовського району – села Піонерське, Приморське, Комінтерново, Водяне, Заїченко, Широкіне, Бердянське, Павлопіль, Пищевик, Черненко, Лебединський, Сопіне, а також селища Старобешівського та Шахтарського районів.

В Луганській області влада не контролює Луганськ, Алчевськ, Антрацит, Брянка, Кіровськ, Красний Луч, Краснодон, Первомайськ, Ровеньки, Свердловськ, Стаханов, і населені пункти Антрацитівського, Краснодонського, Лутугинського, Перевальського, Свердловського, частину Слов'яносербського районів.

Відповідно до розпорядження, пропозиції щодо змін у перелік мають вносити щомісяця Міністерство внутрішніх справ та Служба безпеки України.

Як повідомлялося, раніше Кабмін спочатку затвердив, та пізніше призупинив дію свого рішення про затвердження переліку населених пунктів, на території яких проводиться антитерористична операція.

 

 

Джерело: Громадське. ТВ