За згвалтуванням школярки співробітник Оргеевского інспекторату поліції отримав 5 років позбавлення волі.

У Оргееве завершився резонансний судовий процес, який шокував весь район, а саме  випадком зґвалтування 16-річної школярки. Як відомо у липні на дискотеці в селі Пеліван два хлопця затягли в машину дівчину і зґвалтували її.

За згвалтуванням спостерігав третя людина, що опинилися співробітником районного інспекторату поліції. Під час слідства з'ясувалося, що поліцейський добре знав як самих насильників, так і їх жертву. Більш того, за чотири дні до цього випадку поліцейський сам згвалтував дівчину в своєму робочому кабінеті. Для цього правоохоронець викликав школярку під приводом розгляду скарги.

Популярне: “Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТП

Перші два учасники зґвалтування отримали тюремні терміни першими. Вони покаялися і повністю визнали свою вину. Ґвалтівникам дали по 4 роки позбавлення волі.

Процес над вже колишнім поліцейським розтягнувся на більш тривалий час. Вирок суду виявився несподівано м'яким по відношенню до правоохоронцю. Покаранням для нього стали 5 років позбавлення волі. Судді визнали його винним лише по одному з двох пунктів звинувачення: згвалтування в стінах поліції. По епізоду з згвалтуванням дівчини в машині, де він проходив як співучасник, його виправдали. У прокуратурі вирок визнали надмірно м'яким і збираються оскаржити його.