На YouTube-каналі журналістки Дарини Шаповал з’явилося інтерв’ю з відомою українською співачкою Тіною Кароль. Артистка дала його під час поїздки в США.

Так, за словами Кароль, вона поки не планує переїжджати з України, хоча зараз готує випуск англомовного альбому в Нью-Йорку.

“Ми дійсно підписали контракт з лейблом, ми дійсно випустимо англомовний альбом, ми дійсно будемо його сейлити. Чи варто переїжджати в Америку? Напевно, ні. Попрацювати – так. Мені подобається спілкуватися з музикантами тут, надихаюся ними. Вони дивляться наші шоу, концерти, дивуються, їм дуже подобається. У них рідко побачиш такий контент”, – розповіла Тіна Кароль.

За словами співачки, співпраця з міжнародною студією звукозапису Bentley Records дає їй можливість представляти Україну за кордоном.

“Наше завдання номер один – максимально круто представити Україну на музичних ринках всього світу. Ми можемо, у нас є потенціал, ми талановиті, у нас є етнічна відмінність, яка дуже чіпляє слухача. Це щось інше для них, тому і це цікаво “, – додала вона.