Підтримка США Україна позитивно вплине на ситуацію на Донбасі. Про це заявив надзвичайний і повноважний посол України Костянтин Єлісєєв в програмі “Україна Завтра” на каналі “Україна 24”, коментуючи розмову президента України Володимира Зеленського та президента США Джо Байдена.

“Звичайно, вплине, думаю, в бік підтримки українського війська, народу. І може дійсно відіграти одну з ключових ролей в тому, що Україна дасть гідну відсіч російській агресії та зрештою принесе мир на Донбас”, — сказав він.

За словами дипломата, сам факт розмови президентів ще не є вирішенням проблеми, але направляє її у потрібний бік.

“Те, що відбулося сьогодні – це лише перший, але дуже важливий крок. Це дуже добра новина. Думаю, фактично завдяки цій розмові Білий дім остаточно визначиться щодо формату підтримки України в контексті, по-перше, відсічі російській агресії, по-друге, в контексті зміцнення нашої внутрішньої стійкості, тобто забезпечення успішності реформ, і не будемо забувати про важливість тези про координацію боротьби з COVID-19.

Четверте, мало хто помітив, у повідомленні Білого дому в кінці є фраза, що сторони обговорили також підтримку регіональних демократій. Моя думка, що в такий спосіб Байден і Білій дім розглядають Україну як регіонального лідера. Це важливий сигнал”, — сказав він.

Нагадаємо, 2 квітня президент США Джозеф Байден провів першу телефонну розмову з президентом України Володимиром Зеленським.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.