У Києві в Солом'янському районі знайшли мертве новонароджене немовля. Дівчинку загорнуту в пакет знайшов безхатько у дворі багатоповерхівок на вулиці Липківського.

Моторошну знахідку чоловік виявив у дворі коли в черговий раз перебирав сміття. Така знахідка дуже налякала місцевих жителів, які досі не можуть оговтатись від такої події.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

На даний момент на місці працюють патрульні і слідчі, всі деталі страшного інциденту з'ясовуються. Досі не відомо хто зміг зробити такий жахливий вчинок.

Нагадаємо, не так давно в сміттєвому контейнері на Лісовому масиві в Києві робітники комунальної служби виявили тіло малюка. Як з'ясували експерти, був викинутий 3-4-місячний плід. Мати дитини пояснила, що у неї раптово стався викидень. Шокована подією жінка викинула плід в сміття.

Окрім цього вчора 15 вересня в Кривому Розі стався кричущий випадок. В посадці неподалік від житлових будинків було знайдено тіло новонародженої дитини. Жахлива "знахідка" була виявлена жителями міста в Тернівському районі на вулиці Ухтомського