Дизайнер і син правителя емірату Шарджа в ОАЕ шейх Халід бін Султан аль Касімі помер у віці 39 років. Про це повідомляє The Sun.

За даними видання, аль Касімі знайшли мертвим на підлозі ванної в своєму будинку в Лондоні. Поруч з ним виявили шприци, а рука сина еміра була обв'язана краваткою, зазначає The Sun. Причини смерті поки невідомі.

Про смерть сина шейх Султан повідомив в своєму інстаграмі.

«Шейх Халід бін Султан аль-Касімі в руках Господа», – написав він у соціальній мережі.

Через те, що сталося в Шарджі оголошений триденний траур.У 2008 році Халід бін Султан аль Касімі заснував модний бренд Qasimi. Був сином еміра Султана III бін Мухаммада аль Касімі. Старший син правителя помер в 1999 році у віці 24 років від передозування героїну.

У своїх колекціях він підкреслював своє близькосхідне походження, використовуючи в нарядах елементи традиційного арабського костюма: завдяки аль-Касімі на подіуми виходили моделі в джеллабах і жупанах.

Зі співчуттям у зв'язку зі смертю Халіда аль-Касімі виступив і посол Великобританії в Об'єднаних Арабських Еміратах Патрік Муді. Інші користувачі твіттера зараз викладають в соцмережу фотографії шейха Халіда, в тому числі і архівні.

«Завжди буде моїм ангелом», – написав у своєму інстаграме фотограф Маріано Віванко.