Засновник департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки Служби безпеки України Віталій Хлевицький помер на 52-му році життя.

Хлевицькому був 51 рік.


“Всім серцем вболіваючи за захист і процвітання нашої держави, він був одним з перших, хто передбачив важливість інформаційної безпеки України в сучасних складних умовах”, – йдеться в повідомленні.До квітня 2014 року Хлевицький займав оперативні та керівні посади в центральному апараті СБУ.

Він брав безпосередню участь у підготовці ряду законодавчих та інших нормативно-правових актів, відомчих наказів та інструкцій в сфері інформаційної безпеки. Є автором і співавтором понад 30 наукових робіт і статей.

“Діяльність Віталія Хлевицького була відзначена високими державними та відомчими нагородами. У пам’яті всіх, хто знав Віталія Борисовича, він залишиться люблячим чоловіком, талановитим, рішучим, відкритим, розумним і чуйним колегою, керівником. А розпочата ним справа і надалі залишатиметься однією зі складових забезпечення безпеки України “, – заявили в прес-службі відомства.