Народний депутат “Опозиційної платформи – За життя” Ілля Кива відреагував нецензурною лайкою на слова радника голови МВС Володимира Мартиненка про те, що його можуть відправити на повторний захист дисертації.

Потік нецензурної лайки на адресу радника глави МВС Кива опублікував у коментарі під постом Мартиненка в соціальній мережі “Фейсбук”.

Раніше Мартиненко повідомив, що кандидатська дисертація нардепа Киви може бути відправлена ​​на “глибинну перевірку”. Можливо, йому доведеться пройти повторний захист наукової роботи.

“З огляду на великий суспільний резонанс, я припускаю, що експертна рада відправить роботу Киви на повторну експертизу, тобто на повторний захист”, – зазначив він.

У свою чергу, кандидат наук Кива відповів Мартиненку так: “Те, що ти тупий, не для кого не є новиною, але настільки … У#бень, тобі складно це зрозуміти, але постарайся напружитися і подумати, що ти будеш робити, коли опинишся поза МВС … Раніше я тебе не помічав, таких трутнів під МВС багато лазить, а тепер мені доведеться тобі допомагати”.

Нагадаємо, в програмі “Гостре питання” на телеканалі OBOZREVATEL радник міністра внутрішніх справ України, доктор філософії у галузі “Право” Володимир Мартиненко заявив, що кандидатська дисертація народного депутата від партії “Опозиційна платформа – За життя” Іллі Киви може бути відправлена на “глибинну перевірку”. Можливо, йому доведеться пройти повторний захист наукової роботи.

“Зважаючи на великий суспільний резонанс, я передбачаю, що експертна рада відправить роботу Киви на повторну експертизу, тобто на повторний захист”, – зауважив він.

За його словами, якщо під час написання експертного висновку виникають певні сумніви, “роботу відправляють на повторну експертизу. Повторний захист відбувається вже в іншій спецраді якогось іншого вузу”.

“Чи зможе Ілля Кива довести, що то його робота, що він у цьому розбирається, що там є наукові статті – це буде вже з’ясовано в результаті цієї глибинної перевірки. Але в мене є сумніви, що внаслідок всіх цих процесів Іллі Киві присвоять наукове звання “кандидат наук”, – додав Мартиненко.

Говорячи про дисертацію Киви, він зауважив, що напрацювання, викладені в ній, можуть “не зовсім відповідати дійсності”. Зокрема, йдеться про впровадження результатів наукових досліджень “у підприємствах, установах, організаціях, в законотворчій, викладацькій діяльності”.

Мартиненко пояснив, що дисертаційна робота потрапляє до спецради після проведення всіх експертиз, а отже, її не варто звинувачувати у спотворенні фактів.

“Часто ми намагаємося звинуватити членів цієї спецради в тому, що вони щось спотворили, але насправді їм приходить якийсь пакет документів. Вони не перевіряють, наскільки ці документи є достовірними”, – пояснив він.