У соцмережі невідомі з нового аккаунта запостили відео прямого ефіру з студії київської радіостанції "Максимум", на якому парочка займається сексом. "Слава Дьомін, жесть! Ти таке дозволяєш, так?", – підписано відео, передає Корупція.Інфо

Дьомін – продюсер радіостанції, відповів на своїй сторінці в соцмережі, що герої ролика знайдені: "В учасника цієї оргії вже була розмова з генеральним директором. Всі подробиці цієї розмови я вам повідомляти не буду".

Правда в коментарях до відео користувачі висловлюють припущення, що це міг бути вельми сумнівний піар-хід.

Популярне: Погрожував, що розповість усе в школі: 76-річний чоловік два роки ґвалтував дитину

Нагадаємо, що у Львові вже обговорювали інцидент з оголеною дівчиною, яка позувала для фотографа у центрі міста. А вже сьогодні, в тому ж центрі, було знято відеоролик на якому видно, як на даху будинку займаються коханням невідомі люди.

Один з користувачів мережі Інтернет під вказаним відеороликом написав наступне повідомлення:

"Ходите вулицями, голову навіть вгору не підіймаєте, а там така архітектура, і не лише. Нам тут підігнали одне цікаве ексклюзивне відео. Тож ось вам трішки екстремальної львівської любові на вершині одного з найвищих будинків у центрі міста, що на куті вулиць Січових Стрільців та Гнатюка. Звідти відкривається прекрасний вигляд на старий Львів, однак даній молодій парочці явно не до нього. Кажуть, поза кадром залишилися ще яскравіші моменти, однак як тільки коханці запримітили глядачів, дуже поспішно втекли. Та головне що всі залишилися живі".