Адвокат Олени Зайцевої знайшла пом’якшувальні обставини для поблажливого вироку суду, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Піди і у Пороха від*оси”: З’явилось відео нападу бійців “Азову” на Бірюкова

Підозрювана у вбивстві перехожих в центрі Харкова Олена Зайцева проведе наступні два місяці в ізоляторі. Несподівано Зайцева під час суду покаялася.

“Ніколи більше не сяду за кермо. Я не хотіла, щоб так сталося. Я визнаю свою провину. Я готова нести відповідальність і готова понести покарання, яке призначить мені суд”, – сказала вона.

Це каяття насторожило всіх, хто стежить за справою. Родичі тих, чиї життя розчавила машина Зайцевої, повідомили, що каяття з’явилося відразу після того, як мати підозрюваної розіслала постраждалим по 50 тисяч гривень компенсації.

Батьки загиблих повернули гроші після того, як чеки від благодійних внесків наслідок початок залучати до матеріалів справи. Після щирого розкаяння, вони, за словами адвоката Зайцевої, можуть стати добровільним відшкодуванням шкоди. Це вже відразу два пом’якшувальні обставини, які можуть зменшити кількість років у вироку.

Втім, пом’якшувати або не пом’якшувати вирок вирішить суд, коли завершиться слідство.

Адвокат Зайцевої Юлія Козир повідомила, що день перебування в СІЗО вважається як день відбування покарання після вироку. Після того, як пройде половину терміну, Олену можуть відпустити умовно-достроково.