Спікер Верховної Ради Андрій Парубій вказав на недоліки президента Володимира Зеленського, хоча сам роками обкрадає українців, пишуть українські ЗМІ.

Як повідомляє співробітниця Адміністрації президента Інна Битюк, напередодні глава парламенту виступив на міжнародному форумі VIA Carpatia 2019. На своїй сторінці в Facebook вона процитувала слова Андрія Парубія, які викликали скандал в соціальній мережі.

Спікер Верховної Ради звернув увагу, що Володимир Зеленський мешкає у власному великому будинку. А також їздить на Банкову з кортежем. Андрій Парубій зазначив, що давно живе в готелі.

“Я живу в готелі ”Київ “, де і жив під час Революції Переваги. А мій ”сусід“ живе у великому особняку в Маріїнському парку і їздить на роботу кортежем з семи машин. Але при цьому він виявляється – слуга народу, а я – старе обличчя. Де логіка? ” – заявив представник парламенту.

"Коли я йду на роботу пішки, а біля мене проїжджає тих сім чорних великих машин, але в очах суспільства він такий. Як в тому суспільстві, де один канал належить олігарху Фірташу, другий канал – олігарха Коломойського, третій – бізнесменові Ахметову, четвертий – олігарху Пінчуку, як в такому світі побудувати довіру і побудувати правильну комунікацію?" – додав Парубій.

Користувачі соціальної мережі були вражені лицемірства Парубія. Багато нагадали, що поки Володимир Зеленський живе в будинку, купленому за свій рахунок, Андрій Парубій витрачає бюджетні гроші на проживання в дорогому готелі.

“Логіка в тому, що сусід на маєток сам заробив, поки цьомубазіці народ три скликання готель в центрі Києва оплачував;” Нехай розплачеться ще від такої скромної життя … Бідолаха … А готель Київ йому хто оплачує? З нашого бюджетику оплачується його «убоге» існування і зарплата вкрай низька. 

Треба хлопцеві на пенсію, ось явно треба. На пенсію він заживе яскраво і весело. Навіщо триматися за таке «не прибуткова» місце роботи! На відпочинок, на білому катері ; Прислужник злодюг, бариг, мародерів, шахрай, який займався фальсифікаціями, в упор не помічає кнопкодавства, сам порушує процедуру постійно, ходить пішки? 

Тобі з Луциком рукавиці пора шити, а не в ВР ходити. А чому ти Парубій живеш в готелі “Київ”? За кошти українців живеш, ще заглядаєш як президент добирається? 

А чого ти не дивився як Порошенко добирався зі своєю свитою на роботу? Тебе це не хвилювало? 

Та не переживай так! Що. Таке кортеж в порівнянні з проживанням в готелі? Нісенітниця! Проживання в економ номері в Україні коштує 2000 гривень на добу (це якщо в номері 2 ліжечка) з людини, а ви ж не екононмі, сподіваюся, ось і виходить 750 000 тисяч гривень на рік а Ви там вже 5 років ошиватися ось і порахуйте скільки витратив на вас народ український , – пишуть у коментарях.