У Нідерландах на 72-му році життя померла принцеса Крістіна. Про це повідомила Інформаційна служба уряду Нідерландів:

«Ми засмучені смертю нашої дорогої сестри і тітки. Крістіна була прекрасною людиною з дуже добрим серцем. Своїм музичним талантом їй вдалося торкнутися душі багатьох людей. У нас збереглося безліч прекрасних спогадів про неї».

Відомо, що принцеса померла в своїх покоях в палаці Нордейнде в Гаазі. Протягом останніх років вона страждала від раку кісток. Церемонія прощання з принцесою Крістіною буде закритою і пройде в палаці Нордейнде.

Крістіна народилася 18 лютого 1947 року. Принцеса була четвертою і наймолодшою ​​донькою принцеси Юліани і принца Бернарда. Правлячому королю Нідерландів Виллему-Александеру вона припадала тіткою, а також сестрою колишній королеві Беатрікс.

Ще в молодості принцеса Крістіна відмовилася від претензій на трон. Вона жила в США і Італії, в 1975 році вийшла заміж і народила трьох дітей. У 1996 році розлучилася.

Раніше повідомлялося, що екс-президент Чорногорії Момир Булатович помер в селі Рачи недалеко від Подгориці. Йому було 62 роки. Причина смерті не називається.