Банкова розглядає кілька варіантів реакції на скандал з відео, оприлюдненими депутатом Гео Леросом.

У середу 1 квітня Андрій Єрмак уперше з часів свого призначення був відсутній на щоденній нараді у президента. Зазначимо, що в умовах надзвичайної ситуації в країні такі наради проводяться щоденно. Як повідомляють «Главкому» власні джерела, наразі на Банковій розглядається варіант відсторонення Єрмака. І причиною тому став скандал із «плівками Лероса».

Співрозмовник агенства каже, що є висока вірогідність, що найближчим часом главу Офісу таки буде офіційно відлучено від процесів. Втім, поки не відомо, чи щось робитиметься на період розслідування. Адже чи не краще ухвалювати кардинальне рішення відразу, аби знешкодити серію ударів, анонсованих Леросом?

До речі, Зеленський може пам’ятати приклад часів його попередника Петра Порошенка – колишнього першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського (Свинарчука), якого теж після корупційних звинувачень було відсторонено від посади. Тодішній претендент на президентське крісло дорікав Свинарчуком тодішньому діючому президенту. Тепер подібного персонажа Зеленський може отримати у власному оточенні.

Також телеграм-канал “Резидент” посилаючись на свої джерела повідомляє, що в Офісі зараз йде боротьба за крісло Єрмака.

“Андрій Єрмак з кожним днем ​​стає токсичним для Володимира Зеленського, а зберігати на посаді неефективного менеджера без сенсу. В першу чергу це розуміє сірий кардинал Президента Сергій Шефір, який підтримав Андрія Єрмака в січні місяці, а зараз переконує Зеленського про необхідність змінити Главу Офісу Президента. Володимир Зеленський сподівається, що Андрій Єрмак зможе апгрейдити мінські угоди і завершити обмін полоненими, а після можна буде зробити заміну Глави Офісу Президента “, – йдеться в повідомленні каналу.