Лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук прокоментував перші результати екзит-полів з парламентських виборів. За його словами, "Голос" іде до Верховної Ради змінювати правила в політиці. 

Про це Вакарчук сказав у штабі партії після оголошення екзит-полів.

"Перш за все, видно, що люди проголосували за зміни, і ми щасливі бути частиною цих змін. Дуже важливо, щоб ми рухалися вперед, і стара політика, незалежно від того, хто її представляє, її методи, відійшли у минуле. Партія "Голос" іде в парламент і далі міняти правила в політиці, і ми це зробимо. Ми, користуючись алегорією альпіністів, два місяці тому зібралися молодою командою і вирішили піднятися на Еверест на вершині якого справжні зміни. Не посада, не відсотки, не влада, не слава, і не гроші, ми так і називаємося – "партія справжніх змін"… Сьогодні ми зібралися у базовий табір і збираємося на ньому закріпитися, і далі рухатися ще вище", – сказав він. 

Вакарчук подякував всім, хто вірив і підтримував його команду. Він відзначив роботу волонтерів, які допомагали партії, зокрема працюючи безкоштовно, за ідею. Вакарчук також окремо наголосив, що їхня команда чи не єдина повністю відкрила всю фінансову діяльність, і всі внески витрачалися прозоро і підзвітно.

За його словами, партія підтримує все, що стосується руху України до Європи, до європейських і євроатлантичних структур, а головним є правило "закон один для всіх", невідворотність покарання за порушення закону будь-ким і створення вільних умов в економіці, коли перестануть існувати олігархи, а залишуться чесні бізнесмени.

Вакарчук також розповів, над якими законопроєктами його команда буде працювати у Раді першочергово. Зокрема, це демонополізація, усунення впливу особдиво багатих людей в ЗМІ, очищення судової системи.