Ведучий програми "Гроші" Олександр Дубінський розповів, для чого командою Порошенка до Нацради з телерадіомовлення свого часу призначався Юрій Артеменко. Сам чиновник уже пішов у відставку.

"Петро Порошенко призначив Юрія Артеменка до Нацради для того, щоб той контролював ЗМІ в інтересах самого Порошенка і його оточення. Сам по собі Нацрада як контролюючий орган повинен бути. І структура, і закони для його роботи написані правильно. Але влада призначає туди свою людину не для забезпечення прозорості роботи або правильного регулювання ринку телерадіомовлення, а для того, щоб виконувати завдання з цькування неугодних ЗМІ, які ставлять в адміністрації президента. Нацрада Артеменка саме така ", – зазначив журналіст.

На думку Дубінського, у відставці глави Нацради є ключовий мотив – не допустити розгляду діяльності на цій посаді і кримінальної відповідальності за незаконні команди з АП.

"Він розуміє, що звільнення може привести до розслідування його діяльності, а як ми розуміємо, справ за час своїх повноважень в Нацраді він накоїв чимало, і я впевнений – там є що розслідувати. Не секрет, що Артеменко виконував замовлення влади по системному" загону "каналів, які критикували Порошенка. Його запросто можна притягти до відповідальності як мінімум за перевищення службових повноважень", – зазначає Дубінський.

За даними журналіста, Артеменко збирається виїхати в США до свого бізнес-партнера опального російського медіамагната Володимира Гусинського і вже пригледів собі будинок.

"Для нього (Артеменко – Прим. Ред.) Це зараз найсприятливіша країна, яка навряд чи видасть його Україні, коли тут почнеться розслідування", – зазначив Дубінський. Також він прокоментував призначення в Нацраду змінника Артеменка.

"Горковенко – та людина, яка створювала в АП темники і фактично курирувала порохоботів. Ось цей потік ненависті, який випромінювали порохоботи – це все Горковенко. Темники, в яких були тези для депутатів і ломів – це Горковенко. І тому призначення ботовода і темникостворювача в Нацраду з телерадіомовлення – це просто якийсь п * ец ", – зазначив Олександр Дубінський.