Віце-президент Федерації тенісу України Євген Зукін повідомив, що найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна може більше не зіграти у складі збірної України.

"На наступному засіданні президії ФТУ будемо розглядати питання про подальші виступм Еліни Світоліної в Кубку Федерації: запрошувати чи не запрошувати її у майбутньому. Кожен має нести відповідальність за свої дії", – заявив Зукін.

Раніше у Федерації тенісу України звинуватили Еліну Світоліну в тому, що вона відмовилася грати за національну команду через гроші. Світоліна це звинувачення спростувала, заявивши, що причиною її відмови від виступів була травма."Федерація тенісу України нікого не змушує грати за національну команду, – сказав в інтерв'ю DolgopolovaLi Євген Зукін. – Якщо гравець говорить: "Я не хочу, я не можу ", ми не починаємо його змушувати. Хоча для цього є багато важелів впливу. Але ми жоден з них не зачіпаємо. Якщо людина не хоче – не треба. У команді не потрібна людина, яка не хоче грати".

Відмінно ставлюся до Світоліной, як до людини, – вона прекрасна дівчина. Але я нагадаю, що на відміну від тієї ж Ястремський, яка розвивалася без допомоги ФТУ, спонсором Еліни був Юрій Сапронов, перший віце-президент федерації на той момент. Виходить, що вона вирощена Федерацією тенісу України, від початку і до кінця ", – сказав Зукін.‡агрузка...