Віце-президент Федерації тенісу України Євген Зукін повідомив, що найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна може більше не зіграти у складі збірної України.

"На наступному засіданні президії ФТУ будемо розглядати питання про подальші виступм Еліни Світоліної в Кубку Федерації: запрошувати чи не запрошувати її у майбутньому. Кожен має нести відповідальність за свої дії", – заявив Зукін.

Раніше у Федерації тенісу України звинуватили Еліну Світоліну в тому, що вона відмовилася грати за національну команду через гроші. Світоліна це звинувачення спростувала, заявивши, що причиною її відмови від виступів була травма.

"Федерація тенісу України нікого не змушує грати за національну команду, – сказав в інтерв'ю DolgopolovaLi Євген Зукін. – Якщо гравець говорить: "Я не хочу, я не можу ", ми не починаємо його змушувати. Хоча для цього є багато важелів впливу. Але ми жоден з них не зачіпаємо. Якщо людина не хоче – не треба. У команді не потрібна людина, яка не хоче грати".

Відмінно ставлюся до Світоліной, як до людини, – вона прекрасна дівчина. Але я нагадаю, що на відміну від тієї ж Ястремський, яка розвивалася без допомоги ФТУ, спонсором Еліни був Юрій Сапронов, перший віце-президент федерації на той момент. Виходить, що вона вирощена Федерацією тенісу України, від початку і до кінця ", – сказав Зукін.