Кілька країн заявили про поставку зброї в Україну. 

Фінляндія відправить Україні 2 500 автоматів, 150 000 патронів до штурмових гвинтівок, 1 500 однозарядних протитанкових рушниць та 70 000 комплектів бойового пайка.

Про це повідомляється на сайті фінського уряду.

Після того, як Росія розпочала війну, Україна запросила матеріальну допомогу у країн-членів ЄС та НАТО. Кілька держав-членів ЄС заявили, що як матеріальну допомогу поставлять Україні зброю і боєприпаси.

На спільному засіданні Президента Фінляндської Республіки та Міністерського комітету із зовнішньої політики та політики безпеки 24 та 27 лютого 2022 року обговорювалася ситуація в Україні та можлива матеріальна допомога.

27 лютого в рамках міжнародної допомоги Президент Республіки прийняв рішення про доставку в Україну бронежилетів, композитних шоломів і бригад швидкої медичної допомоги (ШМД). Уряд також вирішив дозволити повторну передачу артилерії з Естонії в Україну.

Крім того, 27 лютого міністри закордонних справ ЄС вирішили, що ЄС підтримуватиме Україну через Європейський фонд миру.

Як повідомлялося, Чехія також вирішила підтримати Україну, надіславши нам зброї на 16 тисяч євро.

Окрім цього, Хорватія погодилася поставити зброї на 16 млн. євро. 

“У цей найскладніший момент ми підтримуємо Україну та надсилаємо засоби захисту та піхотну зброю на суму 124 мільйони кун (16 млн. євро)”, – повідомив міністр оборони Хорватії Маріо Баножич.
Відповідне рішення ухвалено на сьогоднішньому засіданні Уряду Республіки Хорватія, зазначив він. За його словами, «Україна отримає те, що просила, мова йде про стрілецьку зброю та кулемети”.
Озброєнням, яке Хорватія відправляє в Україну, можуть бути оснащені чотири бригади, додав він.

Також на тлі агресії Росії проти України міністерство фінансів США посилило антиросійські санкції, які торкнуться, зокрема відомого підставного фонду Володимира Путіна та його найближчого оточення.

Про це повідомляється на сайті відомства.

Введено заборону будь-якому громадянинові США здійснювати операції за участю Центробанку РФ, Фонду національного добробуту або Мінфіну країни-агресора.

Крім того, оголошено блокуючі санкції щодо Російського фонду прямих інвестицій, який відомий як підставний фонд президента Путіна та його найближчого оточення, а також двох його дочірніх компаній та генерального директора Кирила Дмитрієва.