Українські військові готові боротися за окуповані території проти проросійських бойовиків на Донбасі. 

Бійці готові до всіх форм і способів ведення боротьби.

Україна повинна повернути окупований Донбас під свій контроль, заявив командувач Операції Об'єднаних сил Сергій Наєв.

"ООС готові до всіх форм і способів ведення збройної боротьби. Я би не був командувачем, і мої підлеглі не були би воїнами Об’єднаних сил, якби ми не були готові до всіх форм і способів, які передбачає збройна боротьба в цілому,– наголосив генерал-лейтенант.

Командувач ООС відзначив, що як військова людина вважає, що за українські землі і за український народ "треба воювати і треба перемогти".

Також Наєв висловився про амністію для жителів Донбасу, які причетні до незаконного збройного формування "Л/ДНР".

"Люди, які помилилися, мають можливість перейти на бік добра. Але людина повинна відповісти, і з чистою совістю потім уже може стати повноцінним громадянином України", – сказав Наєв.

Додамо, що згідно інформації штабу ООС, Путін давно стягує на українсько-російський кордон важке озброєння та тисячі своїх військових. 

Це може свідчити про підготовку Кремля до наступальної операції на Україну. Станом на лютий 2019 року в окупованому Криму Росія розмістила до 32,5 тисячі своїх військових, сотні бронемашин, артилерійських систем. 

Не виключено, що РФ розгорнула і ядерну зброю, що перетворює півострів на стартовий майданчик для її ракет.

Окрім того, За даними військової розвідки, у складі російських окупаційних адміністрацій прискорено створюються т.зв. «мобілізаційні департаменти»

Командування збройних сил Росії вживає інтенсивних заходів для підвищення спроможностей функціонування системи проведення примусових мобілізаційних заходів на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей. 

У складі російських окупаційних адміністрацій прискорено створюються так звані. «мобілізаційні департаменти». 

Зазначені структури призначені забезпечити координацію дій т.зв. «органів виконавчої влади» у взаємодії з російськими окупаційними військами в умовах проведення мобілізації у скорочені терміни.

«Водночас, у рамках заходів бойової підготовки Південного військового округу (Ростов-на-Дону) ЗС РФ у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) армійських корпусів  проводяться командно-штабні мобілізаційні тренування з розгортання пунктів прийому особового складу та техніки», − йдеться у повідомленні ГУР. ‡агрузка...