У квітні, за 2 тижні до другого туру президентських виборів, Одеську область схвилювало нове призначення президента – губернатором став Сергій Паращенко, людина яка курувала # СІТКУ зі скупки голосів для Президента в області ще в першому турі, яка потім з тріском провалилася.

Паращенко був готовий на все для свого покровителя (і родича?) Петра Порошенка.

Нагадаємо, Паращенка призначили після відсторонення Максима Степанова – який пізніше заявив, що його звільнили за 2 тижні до виборів за відмову незаконно скуповувати голоси і "нагинати" людей голосувати за Порошенка.

Нинішній губернатор Одеської області, який є при цьому, за його словами, двоюрідним братом глави держави, сьогодні викликає масове невдоволення серед жителів Одеси. Зокрема, своєю любов'ю до розкоші.

Будинок Сергія Паращенка був оповитий ореолом загадковості, адже нікому спочатку і в голову не могло прийти, що такий розкішний палац вибудовує тодішній депутат Одеської обласної ради. Яких тільки версій не було: і що американці будують, і араби, які хочуть інвестувати в аграрний сектор… Але ні.

Сам будинок має площу в 2000 кв.м. – і підземний паркінг для 10 автомобілів. А автомобілі Сергій Паращенко любить дорогі, про них нижче у нашій статті.

Не менш цікавим є і транспорт, на якому пересувається Сергій Паращенко. Свою перевагу він віддав легендарному Rolls-Royce за півмільйона євро. Їздить Сергій Паращенко у супроводі численної охорони, лякаючи звичайних городян своїм грізним виглядом.

Своїй дружині Майї Сергій Паращенко придбав нову Bentley Bentayga з блатними номерами «3333». За такий автомобіль Сергію Паращенко довелося заплатити мінімум 300 тисяч євро, тобто близько 10 мільйонів грн.

Варто відзначити, що ці автомобілі – не єдині з автопарку Сергія Паращенко. Ще у нього можна побачити такі елітні транспортні засоби, як Porsche Cayenne, Lexus LX і «кубик» Mercedes.

Цікаво, що на додаток до всього цього у Сергія Паращенко є квартира у Відні, розташована в одному з елітних районів. Згідно зі словами очевидців, літає він туди виключно бізнес-класом.

Отже, звідки ж гроші на все це свято? Припущень з цього приводу багато, і жодне з них не пов'язане з легальними заробітками.

Раніше Сергій Паращенко славився тим, що фіктивно відшкодовував собі ПДВ нібито за експорт сільськогосподарської продукції. Звичайно ж, неіснуючою. При цьому мова йде про надзвичайні суми – як мінімум кілька мільйонів доларів за рік.

Цікаво, що «дахом» цієї схеми називають нардепа від «Блоку Петра Порошенка» і хорошого друга Паращенко – одного з найбільш одіозних депутатів Ради у якого явні проблеми із психічним здоров'ям Олексія Гончаренка.

Ще одне джерело доходів – бізнес в Росії. В Одеській же області у Сергія Паращенко є фірма з досить дивною назвою «Агрофірма Росія-Південь»

Фірма Сергія Паращенко явно не тягне на таку, яка може забезпечити таке шикарне життя. Іншими словами, звідки взявся цей самий двоюрідний брат Петра Порошенка – залишається тільки здогадуватися …

Леся Сіренко – Поліграф.НЕТ