Літаки і вертольоти повітряних сил Російської Федерації, що нещодавно зазнали краху в Брянській області, збило саме російське ППО. Тож тепер десятки ворожих пілотів будуть двічі думати чи варто виконувати злочинні накази і летіти впритул до українського кордону. Про це повідомив в ефірі телемарафону речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

За словами Ігната, знищених вертольотів було три, а не два, і разом із двома літаками росіяни втратили п’ять літальних апаратів. Модель та обставини загибелі повітряного судна він не назвав, проте заявив, що до авіакатастрофи причетна сама Росія.

Спікер наголосив, що російська ударна авіаційна група завдавала удару керованими бомбами по території України з півночі Брянської області РФ.

“Вони хотіли бомбити наших мирних людей, наші мирні регіони. Ударна група здійснювала атаку України з півночі Брянської області. Вони це роблять щодня. Здійснювали удари керованими авіабомбами. Там уже йдеться про третій гелікоптер, тому п’ять загалом, напевно, нарвались на якісь неприємності”, — сказав Ігнат.

При цьому, на запитання, чи можна пристати до версії росіян, що в історії війни бувають такі випадки, коли свої ж сили протиповітряної оборони збивають свої ж гвинтокрили, свої ж літаки, речник командування Повітряних сил ЗСУ відповів : “Виходить так”.

“Вже є там аналіз, хто винуватий, кого вони збираються за це звільняти, карати за цей бардак, що відбувається. Приємно читати такі новини від ворога”, – додав Ігнат.