Очевидно, що у Порошенка знають про підготовку йому підозри і уже починаються вибудовувати інформаційний захист.

Про це на своїй сторінці пише блогер Євгеній Прокопишин.

“Так його кум Луценко заявив на його каналі, що «Путін поставив Зеленському умову по прямим переговорам – арештувати Порошенка і Турчинова, які є найбільшими ворогами Путіна» — ага, Турчинов, який здав йому Крим і Порошенко, який здав йому Донбас і підписав зрадницькі для України Мінські угоди є «ворогами Путіна», канєшно..

P.S. Раніше сьогодні Трепак (екс-зам генпрокурора) заявив, що ОГП і СБУ готують Порошенку підозру по держзраді («вугільна справа») уже найближчим часом”, – написав Прокопишин.

Після цієї заяви телеграм-канал “Таємниці депутата” написав що, Порошенко після того як дізнався про можливу підозру, вимагає від Турчинова зібрати Нацкорпус та Демсокиру на його захист.

Побачимо, як будуть відбуватись події далі. Судячи з любові Порошенка грати на випередження, цілком можемо чекати протестів чи точніше намагання зібрати хоч якусь підтримку для Сивочолого.

Але найцікавіше в цій історії те, що підозру ще не вручили, а у Гетьмана вже почали істерику. Відтак у партії “Європейська солідарність” оперативно заявили, що репресії проти неї та її лідера Петра Порошенка потрібні президенту Володимиру Зеленському, щоб відволікти увагу від своїх провалів та гучних скандалів.

Шкода, що Порошенко немає чим відволікти громадськість від його провалів і гучних скандалів. Сивочолий вже напевно призабув, як три дні тому його протестна акція, анонсована як безстрокова, закінчилась, фактично одразу після початку.

Нагадаємо, увечері 1 грудня у Києві відбувся “безстроковий протест” проти політики влади. Щоправда, безстроковим він не був. Учасники акції звинувачували владу у корупції, бездіяльності проти загрози з боку РФ, а також вимагали відставок, зокрема керівництва Офісу президента.

Політолог, експерт Аналітичної групи “Левіафан” Микола Мельник для видання “Коментарі” розповів, що оскільки вимоги не були виконані, а мітингувальники розійшлися – весь “безстроковий протест” виявився просто пафосним дійством

“Слід визнати, що жодного безстрокового протесту не було. Адже безстроковий протест – це коли він іде доти, доки не виконані вимоги мітингувальників. Оскільки вимоги не були виконані, а мітингувальники розійшлися – весь “безстроковий протест” виявився просто пафосним дійством. Чого, власне, слід очікувати від “міньйонів” “Європейської солідарності” — (“Рух опору капітуляції”, “Демократичний топор” іже з ними)”, – сказав він.

Щодо дій Петра Олексійовича висловився і телеграм-канал “Вертикаль”.

Дуже невдала спроба Петра Порошенка згадати 1 грудня 2013 р. та його «подвиг» на грейдері. Ми були учасниками Революції Гідності. І того дня теж були там. Добре пам’ятаємо, як Порошенкові кричали не дуже приємні слова.

“Для Майданівців Порошенко був частиною системи Януковича, міністром уряду Азарова. Це потім кілька технологічних прийомів, і людину, яку рідко пускали на сцену, рішенням кількох олігархів було обрано безкомпромісною фігурою для України на наступні п’ять років. Фігурою, яка так і не змогла втілити в життя реформи, яких від нього чекали”, – зазначили там.

“На сцені Турчинов та різні любителі піару. Такі акції – це знущання з громадянського протесту. Ми завжди розуміли, що Порошенко був проти Майдану, лише скористався ним. Як не згадати сьогодні його фотографії з ментами та беркутами за часів Революції”, – відзначили журналісти.

Тож Петро Олексійович вже провалив одну спробу організувати протест, побачимо чи захоче він зганьбитися ще раз.