Юлія Тимошенко готується до активних земельних протестів які за задумом її політтехнологів мають перерости в земельний Майдан.

Про це у своєму телеграмі пише екснардеп Ігор Мосійчук.

“На Київщині за організацію людей та ресурсів для земельних ресурсів відповідає голова фракції «Батьківщини» в Київській облраді Андрій Засуха.

Голови підконтрольних Засухам ОТГ (Васильківське, Гребінківське, Фастівське…) вже отримали вказівку збирати людей та знайти підприємців які фінансуватимуть це свято демократії…”, – йдеться в повідомленні.

Інформацію Мосійчука підтверджує і тг-канал “Вечірній Васильків”.

Підтверджується інформація, про підготовку так званого «земельного Майдана» людьми Юлії Тимошенко в Київській області.

Зокрема за вказівкою голови фракції «Батьківщина» в Київській обласній раді Андрія Засухи васильківські партійці домовляються за оренду польових кухонь та військових наметів для облаштування побуту учасників земельних протестів.

Відповідальний за матеріально-технічне забезпечення радник Васильківського міського голови Артак Алоян.

Раніше повідомлялося, що Тимошенко і Гройсман вирішили разом прокачувати тему земельного референдуму. Закон про ринок землі для них невигідний.

Про це писав тг-канал “Таємниці депутата”.

“І на цьому політики хочуть потрапити в хвилю хайпу. Гройсман та Тимошенко забули старий Хейт,« маму корупції »та згадали, що за ними стоять люди, які заробляють на землі за схемами. При Гройсмані найбільші дотації з бюджету отримували агроолігархи Бахматюк і Косюк. Земельну реформу він обіцяв з 2017 року, а потім забув.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.