Нове скликання Верховної Ради України оновилося, за оцінками експертів, майже на 75%. У парламент не потрапили багато «старожилів» і яскраві екс-депутати.

Колишні нардепи за чинним законодавством, незалежно від скликання, мають повне право приходити в будівлю Верховної Ради в якості гостя і без спеціальних перепусток. Правда, в сесійний зал вхід для «ексів» закритий. Тому багато хто з них частенько спостерігають за роботою своїх послідовників з ложі над залом – для гостей і помічників.

Деякі з тих, хто раніше був депутатом, а тепер подалися на вільні хліби вже встигли навідатися в будівлю Ради, а деякі просто зникли з поля зору колишніх колег і ЗМІ.

Ось як наприклад козак Гаврилюк – екс-нардеп “Народного фронту” Михайло Гаврилюк. Як стало відомо журналістам два його телефони, як і телефон колишнього помічника, просто відключені.

Якщо заглянути на сторінку колишнього депутата, то тут він був давно і нічого особистого не публікував (особистих фото – ред.) Останній раз на своїй сторінці Гаврилюк залишив пост ще 14 вересня – привітання з днем ​​українського кіно.

А останнє фото взагалі було опубліковано 15 серпня, тоді Гаврилюк опублікував свій фотопортрет на тлі гір і подякував усім, хто цінував його роботу депутатом.

Тоді багато писали в коментарях свої припущення, чим же зараз буде займатися колишній народний обранець. Багато жартували, що Михайло поїде до Польщі на заробітки, або ж буде у себе в горах випасати худобу. Може козак Гаврилюк і справді поїхав за кордон?

Сподіваємося, що незабаром колишній депутат вийде на зв’язок і ми ще про нього почуємо.