Після бійки в прямому ефірі телеканалу "Прямий" народні депутати Ігор Мосійчук та Сергій Шахов  не заспокоїлися, а продовжували лупцювати один одного у коридорі та ліфті телеканалу, що останній транслював у прямий ефір. Очевидно, заради продовження ганебного дійства організатори вирішили спустити обох забіяк разом в одному ліфті.

При цьому задирати опонента першим почав Мосійчук – "ти за гей-парад", бубонів нардеп собі під ніс. Шахов спочатку відмахувався і мовчав, а потім назвав Мосійчука "політичною повією".

Уже на виході з ліфта Мосійчук спробував вдарити Шахова, але промахнувся і обидва знову зчепилися у спробі придушити один одного.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

Нагадаємо, раніше повідомляли, що лідер «Радикальної партії» разом зі своїм вірним соратником розсмішили соціальні мережі.

На сайті політичної партії Олега Ляшка з'явилися фотографії на яких він разом з Ігорем Мосійчком і своєю дружиною Росітою відправився з візитом на одну з пасік на Полтавщині. Місцеві жителі пожалілись політику на масове вимирання комах через використання на полях хімікатів.