Російські окупанти масово вирішили здатися в український полон, тому що їх “відправляють на забій”. Вони навіть вирішили особисто сказати про це Путіну і Шойгу, записавши слізне відео зі скаргами. Відео вже розлетілося в Мережі

Серед бажаючих здатися виявилися не тільки звичайні мобілізовані, але навіть і офіцери – лейтенант, старший лейтенант і капітан. Вони були командирами штурмових взводів. Судячи з відео, в полон вирішили здатися мінімум 30 осіб, – пише Главред.

Окупанти скаржаться на те, що у них нібито не залишилося вибору, адже вони витратили всю зброю і боєкомплекти, а іншу їм просто не видавали.

“Хочу звернутися до Володимира Володимировича Путіна і міністра оборони Шойгу. Нас відправляють на забій, як м’ясо, не мінімізуючи наші втрати. Немає речового забезпечення, автомати всі 80-го року, магазинів елементарно не вистачає, БК закінчується, не видається, міни йдуть під підрахунок. З техніки є тільки БМП”, – сказав один з офіцерів.

Інший російський офіцер зізнався, що на полі бою залишається величезна кількість поранених і ліквідованих окупантів, яких бойовики не забирають.

“Морально-психологічна підтримка підрозділу взагалі ніяка. Особовий склад боїться виходити на передову, бо немає підтримки авіації, техніки немає. Для чого нас посилають? Тупо як м’ясо, щоб нас викорінити?”,- обурюється окупант.

Окупанти заявили, що вони добровільно вирішили здатися в полон, за згодою особового складу.

“Перед останнім нашим виїздом, за згодою особового складу, нам воювати нічим було. На кожного залишилося по 24 магазини. Ми вирішили добровільно здатися – офіцери і солдати”, – каже окупант.

Ось яка насправді так звана «друга армія світу». Одна назва і то, вже давно не актуальна для окупантів.