З тих пір, як в Україні змінилися правила здачі на водійські права, а саме додався чек-лист з помилками і ввели відеофіксацію, українці зможуть краще і ефективніше готуватися до перездачі, передає Корупція.Інфо
 
Про це в ефірі українського каналу заявив автомобільний юрист Павло Семенченко.

"Це допоможе екзаменатору визначити помилки, щоб той, хто екзаменується знав, де він їх зробив, щоб довчитися і наступного разу це не повторив їх", – розповів він.

Експерт зазначив, що особливу увагу слід звертати на систематичність однакових порушень, які допускають водії з маленьким досвідом водіння або зовсім без такого.

"Я не вважаю, що потрібно міняти щось в іспитах. Міняти потрібно щось щодо порушень, які відбуваються з водіями, які тільки отримали права. Якщо водій отримав права і регулярно робить однакові порушення ПДР, то повинен існувати механізм виправлення цього", – розповів Семенченко.

Також автоюрист скептично оцінює запровадження швидкісних обмежень в містах.

Популярне: «За вбивства тисячі людей Донбасу»: В прямому ефірі українського телеканалу закликали стратити президента Петра Порошенка

"За два місяці кількість ДТП зменшилася на 7%, але якщо ми візьмемо той же період 2016 року, то там вони були збільшені на 6%. Але річні статистики залишаються одні і ті ж. І введення додаткових обмежень швидкості ніяк не вплинуло на загальну кількість ДТП. Якщо ми візьмемо, наприклад, Поділ, то там 30-40 км/год можна водити. А Хрещатик, окружні дороги, Столичне шосе, то їхати там 50 – це небезпечно", – резюмував Семенченко.