Народний депутат України Ігор Мосійчук прийшов на прямий ефірі телеканалу ZIK в нетверезому стані. Це запідозрили глядачі, які висловлювали свою думку в коментарях, а деякі навіть телефонували в студію, щоб про це сказати.

Так одна людина подзвонила і сказала: «На мою думку Мосійчук знаходиться в нетверезому стані у вас в студії». На що нардеп відповів: «Ви можете оцінювати як завгодно. Я перебуваю в стані, в якому я є ».

Наступний телеглядач зазначив, що «якщо такі депутати п'яні будуть керувати у нас в країні, то толку не буде».

«Вам чекушечку ще потрібно принести, або келих пива, щоб ви заспокоїлися?», – поцікавився ще один глядач.

У відповідь на це Мосійчук обізвав цих людей «виродками», якими керують «з певного центру».

Також відповідаючи на питання, чому він прийшов на ефір телеканалу ZIK в «дивному» стані і що потрібно зробити, щоб він заспокоївся, народний депутат України Ігор Мосійчук заявив, що йому потрібно «принести Лозового, який здохне разом зі своєю прокуреною і пропитою печінкою» .

На запитання ведучого, що сталося між паном Мосійчуком та Андрієм Лозовим, нардеп зазначив, що це «їх особисті питання».

Також нардеп Мосійчук подякував «на все життя Андрію Сергійовичу Лозовому» за організацію людей, які дзвонили в студію ZIK і стверджували, що нардеп прийшов на програму напідпитку.