Кожна «липова» довідка лікаря військовозобов’язаному віддаляє перемогу, – в.о. мера Дрогобича

Під час третьої хвилі мобілізації з Дрогобиччини до війська планують мобілізувати приблизно 800 вояків. Це число насправді доволі велике, зважаючи принаймні на той факт, що наприклад з березня ц.р. дотепер Дрогобиччина відправила до війська майже 400 військовозобов’язаних.

На зустрічі координаційного центру «Дрогобич SOS – допомога армії» військовий комісар Віктор Попов озвучив претензії до медичної комісії, яка замається оглядом призовників і, яка, не завжди об’єктивно ставиться до видачі медичних довідок, які сприяють призовникам уникнути мобілізації.

Під час оперативної наради в Дрогобицькій міській раді секретар міської ради, в.о. міського голови Роман Курчик звернувся до медиків з проханням відповідально ставитися до своїх обов’язків. За його словами, сьогодні ми чуємо багато нарікань на ситуацію щодо АТО, різні думки побутують серед громади, але наше спільне  завдання – це захист східного кордону, аби не допустити наступу на терени Західної України.

«І тому кожна «липова» довідка не наближає, а віддаляє перемогу, натомість збільшуючи шанси нечисті зі сходу країни прорватися на захід, – наголосив дрогобицький очільник.

У цьому контексті згадалися слова бійців Національної гвардії, які служити пішли добровільно. На запитання «чому все залишили і поїхали на фронт?», відповідь однозначна – щоб не допустити розповзання цієї чуми усією Україною. «Там я можу воювати, можу боронитися, можу йти в наступ, можу захищати. Але якщо вони доберуться сюди і прийдуть з автоматами в мій дім, до моєї родини – чи зможу я все це робити, чи не опустяться руки?»

Ці хлопці добре розуміють перед якою небезпекою опинилася їх країна і їх родини. А чи розуміють це здорові молодики, які несуть хабарі, щоб не служити? Чи розуміють це лікарі, які беруть відкупні? І невже усі ці люди думають, що коли чума прийде сюди – їх вона омине?

Джерело: ЗІК