Тимошенко перемогла на виборах у Качанівській колонії, Порошенко – в Антарктиді, а Зеленський – в ООС.

Ось такі несподівані результати виборів у несподіваних місцях.

В місці, де Юлія Тимошенко відбувала ув’язнення за Януковича, вона стала лідером за кількістю голосів. За Юлію Володимирівну віддали свій голос 110 в’язнів, за Зеленського – 69, а за Петра Порошенка – лише 20.

Петро Порошенко впевнено переміг на українській антарктичній станції «Академік Вернадський», де за нього проголосували 15 чоловік. 5 полярників підтримали Володимира Зеленського і жоден – Юлію Тимошенко.

Також чинний президент впевнено переміг у закордонному виборчому окрузі – більш ніж 38,5% голосів. Срібло взяв Володимир Зеленський – 26,14%.

У армії спершу впевнено тримав лідерство Зеленський, проте потім Порошенко майже з ним зрівнявся – зараз обидва отримали підтримку приблизно 11 400 військових кожен. Тим не менш, кудись зникли дані з іще двох спецдільниць.

Анатолій Октисюк, політичний експерт аналітичного центру "DemocracyHouse" проаналізував причини неуспіху лідера партії Батьківщина Юлії Тимошенко на виборах президента України 2019. 

"Юлія Тимошенко, не проходить у другий тур. На мій погляд, це є результатом кількох факторів. По-перше, проти неї активно працював Порошенко – найбільше ресурсів він витрачав на її дискредитацію. Він не стільки витрачав на свою кампанію, скільки на дискредитацію Тимошенко. По-друге, проти неї зіграли технічні кандидати. По-третє, масована атака в ЗМІ різних "порохоботів". По-четверте, атаки силовиків, які частково зруйнували мережу Тимошенко", – висловився він. 

Крім того, на думку експерта, Тимошенко і її оточення не змогло до кінця підтримувати стабільно високий темп і агресивний характер передвиборної компанії. 

"Кампанія Тимошенко якось видихалася: спочатку вона продемонструвала значний спринтерський ривок (форуми, презентація "Нового курсу" і т. д.). Все це виглядало досить потужно, інноваційно і лидерськи, а потім все якось стихло і повернулося до традиційних форм конкуренції", – вважає Октисюк. 

Ще одним важливим фактором провалу Юлії Тимошенко експерт вважає проблеми в партійній структурі Батьківщини.

"Крім того, недостатньо спрацювала регіональна мережа Тимошенко. По суті, ці вибори витягувала вона сама, не було видно активності в регіонах партійних структур, депутатських пірамід. Всі вони зіграли дуже пасивно. Тому одна з причин провалу кампанії Тимошенко – пасивність регіональних структур і в цілому команди."