В російській столиці починається мобілізація на війну проти України. Мешканцям Москви почнуть видавати повістки.

Про це в Telegram повідомив речник начальника Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук, посилаючись на джерела в РФ.

“Відсьогодні, як повідомляють деякі джерела саме на Московії, почнуть масово вручати повістки для москвичів. Тобто, зеки Пригожина (Євген Пригожин – соратник Володимира Путіна, який відповідає за формування ПВК Вагнера – ред.) не врятують так звану російську армію. Не врятують її і тік-ток війська (підрозділи Рамзана Кадирова – ред.) та інші бандити. Москва, готуйся – до твого улусу прийдуть чорні пакети з України. Зробіть висновки, ЗСУ дасть відповідь…”, – сказав Братчук.

Раніше Інститут вивчення війни з’ясував, що зазвичай росія відправляє на війну чоловіків з економічно депресивних регіонів. Їх заманили грошима чи якимось статусом.

Проте експрацівник СБУ експерт Інституту майбутнього Іван Ступак зазначив, що в росії ще не прийняли рішення, як буде виглядати ця часткова мобілізація.

“До речі, вони перенесли фокус своєї уваги з депресивних регіонів на Москву та Санкт-Петербург. Адже в тих регіонах (Бурятії та інших) вже почалися настрої та питання, чого гинуть їхні люди, а не росіяни. І в кремлі це почали розуміти, тому вирішили перемістити фокус та набирати звідти людей”, – пояснив Ступак.

Він вважає, що коли в регіонах нацменшин росії все затихне, то вони знову почнуть набирати звідти людей.

“Але є питання щодо мобілізації в Москві та Санкт-Петербурзі, там грошима людей не можуть зацікавити. Там люди більше розуміють, хоч і мовчать”, – зазначив експерт.