Якщо дата інавгурації пройде 19 травня, то всі прийняті новим главою держави рішення будуть дуже успішними.

У разі якщо інавгурація пройде 19 Україна перетвориться до невпізнання.

Всі старі олігархи підуть у небуття. Модель, форма правління і форма устрою держави може перетвориться так, що олігархам буде нереально втручатися в справи держави.

19 це вкрай вдале число для Зеленського. Саме 19-го Зеленський розгромив Порошенко на Олімпійському і якщо 19-го відбудеться інавгурація, Петро Порошенко буде розгромлений остаточно.

Відомий нумеролог і біоенергетик Людмила Жукова проаналізувала дату народження новообраного глави держави і в опублікованому сьогодні, 13 травня, коментарі «Главреду» розповіла, чого чекати від його правління.

Примітно, що два роки тому Директор Центру нетрадиційної медицини "Енергетика" передбачила, що наступного президента України буде трохи більше 40-ка років. Дійсно, новому президенту в цьому році виповнився 41 рік.

«Життєві цифри Володимира Зеленського – 6, 8 і 5. Тобто, в ці дні він може вирішувати будь-які важливі питання. Ще одна головна цифра одиниця, це його життєва матриця », – пояснює нумеролог.

Політологи не раз звертали увагу, що для нового президента дуже важлива цифра 19. Саме в цей день в минулому місяці пройшли дебати, і на дату наполягала саме команда майбутнього президента. Тепер же у Зеленського 19 травня називають днем ​​бажаної інавгурації.

«Для нього це дуже благополучна цифра. У світі немає більше дев'яти цифр, їх всього дев'ять. Тобто, його інавгурація проходить під хорошим числом дев'ятки. І прийняті в цей день рішення будуть виконані. І проблеми які він буде ставити перед собою і народом, будуть вирішені », – каже Людмила Жукова.

За її прогнозом, Володимир Зеленський буде останнім президентом України.

«Дев'ятка – це закінчене число. Можливо, у нас буде якась інша структура. Це якщо трактувати за датою його інавгурації », – уточнює нумеролог.

У Володимира Зеленського в нумерологической матриці немає трійок. «Його не охороняє Бог-Отець, Бог-Син і Святий Дух. Тобто, розраховувати йому потрібно тільки на самого себе. А самого себе у нього чотири одиниці. Це великий егоїзм. А ось четвірка, якої не було у Петра Порошенка, позначає, що в більшій мірі справи вирішуватимуть за нього. А він буде нам справи підносити. При цьому, у Володимира Зеленського три п'ятірки – це цифра лідерства. В нумерології це називається супер-лідер. Він зможе, коли треба – тупнути ногою і настояти на своєму », – пояснює  Людмила Жукова.

Також новий президент, виходячи з двох вісімок, володіє магнетизмом. Тобто, він притягує людей. А одна дев'ятка, яка є в даті народження та імені, то у нього багато польоту фантазії.

«Це означає, що Зеленський захоче дуже багато зробити. Коли багато егоїзму, лідерства, то це добре. Він захоче багато зробити для України і завершить, а не кине наполовину. І це стосується будь-яких рішень. Дві двійки вказують, що він дуже відповідальний товариш. Тобто, одне питання буде вирішуватися декількома відповідями. І прийматися будуть кращі рішення », – говорить експерт.

Цифри показують, що лідерство та фантазії, які переважають у Володимира Зеленського, показують – він захоче більшого, ніж зможе дати. А ось що стосується майбутнього України, то прогноз такий – буде не нудно.