Полторак привітав рішення Міжнародного трибуналу з морського права.

Про це глава оборонного відомства України написав на своїй сторінці в соцмережі:

Вітаю рішення Міжнародного трибуналу з морського права на підтримку України! 
Міжнародний трибунал зобов’язав Росію якнайшвидше звільнити українських моряків та повернути військові кораблі!
Вдячний професійній команді українських дипломатів.
Пишаюся нашими моряками, які залишаються вірними своїй військовій присязі. Ви – герої, чия відданість захисту України заслуговує на повагу та шану!

Варто зазначити, що раніше Міністр оборони Степан Полторак виступив за проведення з Росією переговорів з припинення конфлікту на Донбасі.

Про це він заявив в інтерв'ю виданню "НВ", зазначивши, що президент може завершити війну лише на вигідних для України умовах.

"З Росією переговори вести потрібно. Єдине – потрібно бути дуже обережними, тому що я, чесно кажучи, трохи знаю прикладів в історії, коли Росія домовилася і потім стримала б слово", – сказав міністр.

"Війну можна завершити завжди, але її можна закінчити тільки перемогою. Якщо буде по-іншому, у нас не буде країни", – вважає Полторак.

Окрім того, нещодавно, у мережі поширилася інформація, що президент Володимир Зеленський запропонував пост Міністра оборони України журналісту Юрію Бутусову. Сам журналіст в коментарі виданню Апостроф цю інформацію спростував.

Він заявив: «Мені про це нічого не відомо. Я вважаю такі розмови дурними. Це повна маячня. Є діючий міністр оборони, який зараз представлений, Степан Полторак ».

Бутусов сказав також, що він 23 травня з ним спілкувався, і ніяких питань у нього до цього міністра немає. Журналіст припустив, що таке «інформаційне вкидання» може бути зроблене з метою дестабілізації ситуації.

«Наступного тижня у мене буде з ним (Полтораком) інтерв'ю. Мабуть, такі речі вкидають, щоб більше я з ним не спілкувався і не розмовляв », – заявив Бутусов.

«Це вкидається якимись недоброзичливцями через зливний бачок в Telegram, які просто хочуть зіпсувати мені комунікацію – не більше», – прокоментував журналіст.