Команда кандидата на пост президента України, шоумена Володимира Зеленського опублікувала результати конкурсу «Фейкомета» про найцікавіші фейках про артиста.

Про це передає Мір з посиланням на Facebook команди Володимира Зеленського.

Сам конкурс полягав в наступному: користувачі соцмереж пропонували свої варіанти, а Володимир Зеленський і його команда відібрали найцікавіше.

Переможця конкурсу вибрав сам Володимир Зеленський, про що він розповів в своєму опублікованому відео.

«Ми посміялися від душі», – зауважив Володимир Зеленський і зачитав фейки, що йому  запам'яталися : Зеленський – рептилоїди; Зеленський – коханець Меркель; Зеленський – це Янукович, який зробив пластику; Зеленський – насправді жінка, більш того, позашлюбна сестра Тимошенко, яка їй мститься; Зеленський – НЕ рука Путіна, а вухо; Зеленський володіє фабрикою «Світоч»; Зеленський і Кошовий – коханці і зіграють весілля.Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Однак самим смішним команді Володимира Зеленського видався фейк Родіона Воронова з Одеси, який і став переможцем.

«Чи нікого вам не нагадує людина, що сидить в центрі фотографії. Адже це прадід Володимира Зеленського Ротшильд. Так, ви не помилилися. Володимир – правнук почесного члена масонського клану з тих самих Ротшильдів », – процитував фейк Володимир Зеленський.

І в якості призу Зеленський пообіцяв переможцю 5 кг шоколадних цукерок.‡агрузка...