Через неявку шоумена Володимира Зеленського на дебати кандидатів у президенти України у студію Суспільного телебачення, його опоненту, чинному президенту України Петрові Порошенку запропонують або вести монолог, або відповідати на запитання громадськості.

Шоумен Володимир Зеленський не з′явився на національні дебати кандидатів у президенти України у студію Суспільного телебачення, на які прибув чинний глава держави Петро Порошенко.

Під час дебатів на НСК "Олімпійський" Порошенко звернувся до Зеленського, запропонувавши тому також вирушити на Суспільне, зазначивши, що на стадіоні не вдалося обговорити багато питань. Зеленський не відповів, чи планує прийти на продовження дебатів.

31 березня відбувся перший тур виборів президента України. Згідно з офіційними даними ЦВК, за Зеленського проголосували 30,24% виборців, за Порошенка – 15,95%. Вони проходять у другий тур виборів, який відбудеться 21 квітня.3 квітня Зеленський запропонував провести дебати на стадіоні "Олімпійський" у Києві. Голова Центральної виборчої комісії України Тетяна Сліпачук пояснила, що офіційні теледебати, які фінансують із держбюджету, мають відбутися у студії Суспільного телебачення 19 квітня (початок – о 20.00).

17 квітня штаб Порошенка звернувся до ЦВК із проханням про зміну часу дебатів на Суспільному, щоб кандидат встиг узяти участь у дискусії і на "Олімпійському", й у студії.

18 квітня ЦВК дозволила перенести дебати на Суспільному 19 квітня із 20.00 на 21.00.

У штабі Зеленського повідомили, що він не має наміру брати участь у дебатах на Суспільному.

Дебати Зеленського і Порошенка у студії Суспільного триватимуть 60 хвилин. ‡агрузка...