Заступник керівника Офісу президента Вадим Пристайко заявив, що протягом місяця Україна та Росія обміняють певну кількість утримуваних осіб.

Як повідомляють кореспонденти, про це Пристайко заявив на брифінгу в Києві щодо результатів зустрічі радників лідерів «нормандської четвірки» (Україна, Німеччина, Франція та Росія), що відбулася 12 липня у Парижі.

«Протягом місяця домовилися здійснити обмін певної кількості, як ми назвали, наших бранців. Президент Зеленський говорив «10 на 10», «15 на 15». 

В принципі, ми не замикаємося навколо кількості людей, наше завдання – зараз обміняти, практично отримати наших людей назад і розблокувати той процес «всіх на всіх», який до цього часу заблокований», – заявив він. 

«Ми зустрічаємося на рівні радників президентів та глав держав. Безпосередньо переговори в цьому форматі з приводу конкретних людей не ведуться, для цього є уповноважені групи», – додав Пристайко. 

Він нагадав, що  український омбудсмен Людмила Денісова перебуває в Москві, де веде розмову щодо конкретних прізвищ людей, яких планують обміняти.