Професійних ненависників Зеленського плющить від того, що він пробіг через фонтан. Жах. 

Професійні патріоти із усім відомим хазяїном, які пишуть коментарі за «30 копійок коментар» + по 15 копійок за відповідь на коментар, почали цілу кампанію з дискредитації Президента України Володимира Зеленського. Причина катастрофічна – Зеленський пробігся через фонтан. 

Про це пише сьогодні в ФБ відома громадська активістка, кандидат в нардепи від партії «Слуга народу» Ліза Богуцька. Подаємо її слова в оригіналі.

Знову порушив Інститут Президента? Чи не ходить з пузом, як міхур, або пихатий індик? Чи не наказує «цивільних відсікти»? Чи не радить «піти помолитися, щоб попустило»? .. 

Дійсно. Який він президент після цього? У нас у всіх різне мислення. Є частина людей-консерваторів, які хочуть, щоб було все, як у СРСР. Недосяжний генсек, пердун похилого віку-недоумкувате політбюро і механічне махання долонькою з трибуни. 

Є ті, кому обов’язково потрібен фетишист, який на своє жирне незграбне тіло вирячує військову форму, щоб здаватися генералісимусом.

А є нормальні люди з мобільним мисленням, яким це все давно остогидло і вони хочуть бачити Президентом вільну людину. Позбавлену комплексів і стереотипів. Того, хто не робить з усього пафосну подію за металевою огорожею, а живе. 

Зеленський проти всіх інших президентів України – ЖИВИЙ! І саме це подобається людям. 

Чи не ті призначення можна перепризначити на ті. Чи не ті укази можна скасувати і видати нові. А ось якщо ти – політико-моральний труп, то це вже назавжди. І ніякої фетиш тебе не пожвавить.

Люди, які застрягли в інститутах влади, яка вимагає консультацій ментальних геронтологів, можуть повісити вдома портрети всіх колишніх в одному ряду з Леніним, Марксом і Енгельсом. 

Це все вже історія. Живі люди тягнуться до ЖИВОГО лідера!, – написала вона.

Як повідомлялося раніше, Президент України викликав величезний ажіотаж серед жителів Маріуполя. Зеленському в прямому сенсі довелося бігти через фонтан від захопленої юрби. 

Візит президента викликав неабиякий захват, адже через величезну кількість людей не було можливості пройти і президенту довелося намокнути. 

На відео видно, як Зеленський біжить через фонтан, а за ним його бодігарди. Після цього президент сів у автомобіль і поїхав.