Адміністрацію новообраного президента України Володимира Зеленського ніхто не охороняє, ворота відкриті для всіх бажаючих.

У вівторок, 21 травня, біля будівлі Адміністрації президента на Банковій у Києві відкрили ворота, яка чергувала на вході охорону і зовсім прибрали. Про це повідомляє киянин Василь Апасов в Facebook.

"Під Адміністрацією президента України прибрали охорону і відкрили ворота. Прохідна, через яку раніше здійснювали пропускний режим – взагалі закрита", – написав він.

Відзначимо, що зазвичай весь комплекс Адміністрації був закритий для журналістів і пересічних українців, туди можна було пройти лише за спецперепустками. Вчора, після інавгурації, Володимир Зеленський попросив охорону пустити на територію всіх бажаючих.

Нагадаємо, 20 травня у Верховній Раді відбулася церемонія інавгурації обраного президента України Володимира Зеленського. У другому турі виборів він набрав рекордні 73,22% голосів, тоді як його опонент Петро Порошенко – 24,45%. Офіційні результати виборів були оголошені 30 квітня, однак депутати змогли призначити дату інавгурації тільки 16 травня.

Зеленський приніс присягу президента України і офіційно очолив державу. Відразу після цього він оголосив про розпуск Верховної Ради.